Kaķumētra un baldriāns

Kaķumētra un baldriāns ir divi atšķirīgi augi, kuri var izraisīt dažādas reakcijas kaķiem. Šeit ir to galvenās atšķirības attiecībā uz ietekmi uz kaķiem:


1.     Kaķumētra (Mentha) ir piparmētru ģimenes augs, kuram ir stipra, svaiga smarža. Dažiem kaķiem tas var izraisīt iedvesmas reakciju. Daži kaķi var sākt ķermeņa kustības, spēlēties ar kaķumētras lapām un izrādīt prieku, kad tās atradīs. Šī reakcija ir pazīstama kā "kaķumētras reakcija."

2.     Baldriāns (Valeriana officinalis) ir sakņu augs, kas bieži tiek izmantots kaķu rotaļlietām . Daži kaķi var būt ļoti ieinteresēti par baldriānu, un tas var izraisīt līdzīgas reakcijas kā kaķumētra, piemēram, izrādot prieku un interesi par rotaļlietām ar baldriāna piedevu.

Tomēr ir jāatceras, ka ne visi kaķi reaģē uz kaķumētru un baldriānu vienādi. Daži kaķi var būt pilnīgi vienaldzīgi pret šiem augiem, bet citiem tie var izraisīt spēcīgu interesi un uzvedības izmaiņas. Turklāt šīs reakcijas ir īslaicīgas un neizraisa kaitējumu kaķiem.

Kaķumētra un baldriāns ir nekaitīgi kaķiem, ja tiek izmantoti mēreni un uzraudzīti. Tomēr katram kaķim var būt individuāla reakcija uz šiem augiem, tāpēc ir svarīgi piedāvāt tos atbilstoši un uzraudzīt kaķa uzvedību, lai nodrošinātu, ka tas jūtas labi.
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas